BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 7063142
nr 706 3142
Golvlampa
funkis,
Kondition: slitage, skador, senare skärm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:19:26
1/8 17:57:06